Okulary chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Promieniowanie UV które działa negatywnie na nasz narząd wzroku dociera do nas nieustannie nawet przy zachmurzonym niebie.W związku z tym ochrona naszych oczu jest bardzo istotna.Warto więc wybrać soczewki okularowe ze specjalną powłoką UV eliminującą nadmiar szkodliwego promieniowania.

Okulary z soczewkami Transitions

Soczewki Transitions to doskonałe rozwiązanie dla osób których oczy są wrażliwe na promienie słoneczne.To soczewki o zmiennym zabarwieniu w zależności od intensywności oświetlenia.Poprawiają komfort widzenia i chronią wzrok przed słońcem.

Inteligentna technologia zarządzania światłem

Demonstracja technologii Transitions od szkieł zupełnie jasnych w pomieszczeniach aż do całkowicie ciemnych na zewnątrz, tam i z powrotem, daje młodym użytkownikom poznanie często zupełnie nieznanego im rozwiązania.

logo Transitions
_
Ponad 73% osób noszących okulary deklaruje, że ich oczy są wrażliwe na światło, to wielka szansa, oferować rozwiązanie pozwalające kontrolować światło w codziennych trudnych warunkach. Inteligentne szkła Transitions – zaproś użytkowników na nasz profil na Facebooku a także na Instagramie
okulary uv